Isten hozott, Vendég
Felhasználónév: Jelszó: Emlékezz rám

Gombázós topic!
(1 viewing) (1) Vendég

TOPIC: Gombázós topic!

Re: Gombázós topic! 18 márc. 2012 23:18 #54

• rizike
Azt még mindig nem tudom, hogy lehet csak simán írni egy "beszólást". De most még az is eszembe jutott, hogy ha válaszolok valakinek, akkor nem azt írja ki, hogy kinek válaszolok, hanem, hogy válasz topic: Gombázós topic! Itt levélírás közben is az látszik, hogy Tárgy: Re: Gombázós topic!
  • rizike
És mi van, ha ttamásnak akarok válaszolni?
  • rizike
Se a gyors válasznál, se a válasznál nem írja ki, hogy ez ttamásnak szóló "válasz". A különbség a kettő között az, hogy a gyors válasznál a szövegszerkesztős rész sem jelenik meg, viszont egyszerűbb a levelezés, mert"helyben" történik. Jó tudom, hogy az "idézettel" gombnál ott van az "előzmény", de ha én nem akarok idézni csak válaszolni?
  • rizike
Na megpróbálok képet felrakni! Bocs, gombás nincs, de itt a tavasz, nyílnak a virágok és a vitorlák!
DSC02519.JPG

DSC02528.JPG
  • rizike
Jesszusom mekkora lett!! Nem ilyet akartam! Na ezt még gyakorolnom kell! Ha valaki tudja mit állítsak át, legyen szíves szóljon! Lehet centire is formázni a képeket?
  • rizike
Na találtam valamit,
2_2519.jpg

2_2528.jpg

most újra próba!
  • rizike
Aha! Alakul! Akkor most már nyugodtan fogok aludni! Jó éjszakát mindenkinek!
Akkor átvenném a próbálkozások fonalát egy rövidebb időre

Elrontottam a csapcsarapmaszatot, de felvitte a hozzászólást, amit most továbbszerkesztek.
Utolsó szerkesztés: 19 márc. 2012 00:06 általa: MicroWizard. Ok: Mert meggondoltam magam, vagy akármi. Stb.
Minek is van csapcsarapmaszat?

Szöveg.
Szöveg.
Szöveg.

Ez itt
2011-07-29_17-34-13_LabirintusTapl.jpg

kép szerintem.
Én Acetta hozzászólására válaszoltam, csak ez nem látszik.
Miért nem tudok új hozzászólást írni? Csak a válasz funkciót találom (ott viszont nem derül ki, hogy kinek és mire válaszolok).
Miért kell minden hozzászóláshoz firkát olvasni? Ha így marad, a kutya sem fog ide írni...
rizike írta:
És mi van, ha ttamásnak akarok válaszolni?

rizike írta:
Se a gyors válasznál, se a válasznál nem írja ki, hogy ez ttamásnak szóló "válasz". A különbség a kettő között az, hogy a gyors válasznál a szövegszerkesztős rész sem jelenik meg, viszont egyszerűbb a levelezés, mert"helyben" történik. Jó tudom, hogy az "idézettel" gombnál ott van az "előzmény", de ha én nem akarok idézni csak válaszolni?

ttamas írta:
Én Acetta hozzászólására válaszoltam, csak ez nem látszik.

ttamas írta:
Miért nem tudok új hozzászólást írni? Csak a válasz funkciót találom (ott viszont nem derül ki, hogy kinek és mire válaszolok).
Miért kell minden hozzászóláshoz firkát olvasni? Ha így marad, a kutya sem fog ide írni...

Három féle válasz lehetőség van a topikban:
- gyors válasz (szerkesztő nélkül),
- válasz (szerkesztóvel és nem kapcsolódik előzményhez)
- idézettel (szerkesztővel és beidézi az előzményt).

Az előzmény beidézése szerkeszthető és több előzmény is egymás mellé tehető. Így nem csak egy előzményre válaszolhatunk, hanem több különbözőre.
Ez a rendszer nem rejti el a szerkesztési kódokat (BBC kódok). Könnyű felismerni a logikáját, hiszen a kód nyitó és záró része közre fogja azt, amire vonatkozik. Ez nagy mértékben megnöveli a lehetőségek tárházát. Ha szerkesztés közben látni szeretnénk az eredményt, használjuk az "Előnézeti panel" gombokat (utolsó kettő a felső sorban).
Üdvözlettel,
Monti
Utolsó szerkesztés: 19 márc. 2012 14:04 általa: monti.
Pöfeteg vadász írta:
Én is próbálkozom ha nem gáz.
A másik már úgysem enged be a régi nevemmel valami miatt.
Szerintem erősen alakulós az új honlap, sőt ha kicsit belerázódunk szerintem nagyon tuti lesz.
Ha már gombát úgysem találunk legalább fórumozzunk:-)
Kapok tesztelős jogot vagy...

Annak csak örülünk, ha minél több tesztelő van. Jogok megadva.
Üdvözlettel,
Monti
  • Pöfeteg vadász
Vielen Danke!

Re: Gombázós topic! 23 márc. 2012 16:10 #89

Az idézgetéssel óvatosan, mert kilométer hosszú bejegyzéseket tud létrehozni, ha folyton visszaidézgetitek egymást, valamint erősen terheli az adatbázist. (Sok fórumban kifejezetten büntetik, ha az előtted hozzászólónak idézettel együtt válaszolsz.)

A honlap+fórum viszont tényleg alakulós, jó lesz ez:)
Új hozzászólás = Válasz a topikra
Egy két dologra még rá kell jönni, vagy csak használni kell.
Pl a nyílgombokkal lehet ugrani az oldal végére avagy elejére, Az ugrás gombbal a topikválasztóhoz...stb
Nekem tetszik, főleg ha múkodjik.

Re: Gombázós topic! 23 márc. 2012 17:03 #93

Asszem megvan a publikus kulcs.
Így már sokkal feltűnőbb a felső felirat! De nem illik a narancsárgához.
No akkor az első bejegyzés, ha lehetséges....
Sikerült ezek szerint, de kérte a kódot...
Másodszorra már nem, de baromi lassú!

Re: Gombázós topic! 24 márc. 2012 21:06 #97

Csak megismétlem a tegnapi üzenetet itt is, hogy lássam...

1332497181_10.jpg
Létrehozás ideje: 0.53 másodpercek

Copyright © 2012 NetGombász Egyesület.
Webmester: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.